Köroğlu Şirketler Grubu

Kurumsal

Kurumsal Yapımız

Köroğlu Şirketler Grubu

Köroğlu Şirketler Grubu Turgut Güner Tarafından 2003 yılında AR-MA Tic.Ltd.Şti Olarak inşaat ve Harfiyat sektörleri üzerine kurulmuştur 2010 yılında AR-MA Köroğlu Şirketler Grubu Olarak Nuri Güner ve Hızır Güner Tarafından yeni Hizmet sektörlerde hizmet vermek amacıyla Grup Şirketler olarak Faaliyete geçmiştir.
 
Girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu Teknoloji, Kimya, Gıda, Turizm, İnşaat ve Sanayi Sektörlerin'de lider durumda olmayı amaçlar. Bu ilkelerle birlikte Çalışma Arkadaşlarını; yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır.
 
Dinamik piyasa koşullarını artı’ya çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için Teknolojik Üstünlük, iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.
 
Köroğlu Şirketler Grubu;Teknoloji, Kimya, Gıda, Turizm, İnşaat ve Sanayi Sektör Gruplarında, 6 ana gruptan oluşmaktadır. Bu 4 ana grup dışında grup içi ve dışı şirketlere ana faaliyet alanları dışındaki servileri sunmak için kurulu şirketleri içermektedir. Buradaki ana faaliyet 6 başlık ta mevcut olarak sürdürülmektedir.
 
 
MİSYONUMUZ
 
Hızlı, profesyonel, rekabet yaratacak uygun ve uygulanabilir, iş ortaklarımızın kalite ve karını arttırıcı ;Verimliliğin ve başarının kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yol, sürekli gelişmek için Ar-Ge ve insan kaynakları geliştirmektir.
 
Bu doğrultuda Grup şirketlerinin her biri, kendi sektörlerinde geçerli yüksek standartları kullanmaları ve geniş ürün yelpazesi ve servis kaliteleriyle müşteri taleplerini karşılamaları konusunda teşvik edilirler.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Modern teknolojiler kullanarak yüksek kalite ve standartlarda üretim yapan kuruluşlardan biri olarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi sistemlerimiz ve etik çalışma anlayışımız ile global bir Marka olmaktır.
 
Beceri, bilgi ve tecrübeleriyle hem kaliteli ürün hem de uygulama hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar trendlerini belirleyen, partner firmalarına bu yolla değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan bir Marka olarak hizmet vermek.
 
Köroğlu Şirketler Grubu Faaliyet Gösterdiği her sektörde Başarılı olmayı Amaçlar.
Bunun temelinde, birlikte olduğu çalışanlarının yüksek vasıflarına dayanan, sürdürülebilir, uzun vadeli, büyüyen hedeflerle kurgulanmış bir iş anlayışı yatmaktadır.
 
Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve büyüme hedefleriyle, Köroğlu Şirketler Grubu olarak bizler, 2010 dan bu yana süregelen Ticari geçmişimizle gurur duyuyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz.
 
DEĞERLERİMİZ
 
Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. İyi niyet ve anlayışla davranmak, ahlak kuralları ile her zaman uymak ilkemizdir.
 
Tüm ilişkilerde “Samimiyet” esastır. Önemli projelerde, bizimle ortaklık anlayışı içinde çalışarak, bize güven duyan müşterilere sahip olmakla gurur duyarız.
 
Müşterilerimizle ve ortaklarımızla yüksek güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız.
 
Birlikte çalıştığımız organizasyonlarla ve bireysel müşterilerimizle, uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayalı ilişkilere inanmaktayız.